ПРИВАТНА ШКОЛА "UNIC" БРОВАРИ

З нами діти отримують задоволення від навчання
Форма для заповнення анкети
Натискаючи «Запис», Ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних
Хто ми
Ми виховуємо новаторів, які будуть пристосованими до майбутнього. Сучасний світ розвивається дуже швидкими темпами і успішним стає той, хто вміє швидше адаптуватись; той, хто бачить декілька можливих варіантів розвитку; той, хто швидше засвоює нову інформацію та той, хто здатний приймати самостійні рішення. Тому наша основна ціль - пристосувати дітей до реального життя, ми допомагаємо засвоювати знання із задоволенням, стимулюючи їх до розвитку та роботи в команді.
Колєснікова Мирослава
Засновниця та ідейний натхненник альтернативної школи Unic
Котлярова Ольга
Засновниця, директор та психолог Unic school

Переваги альтернативної школи «UNIC»

Відповідність державним вимогам
Альтернативна школа «Unic» відповідає всім вимогам шкільної освіти України. Діти проходять внутрішньошкільні «зрізи знань». Наша школа тісно співпрацює з однією з найкращих приватних шкіл Києва «Афіни». Наприкінці кожного навчального року учні проходять тестування та отримують табелі з результатами.
Новітні методи навчання
Діти засвоюють матеріал за допомогою нових підходів та інноваційних методів. Навчання перетворюється у творчу діяльність та мотивує до пізнання нового.
Безпека
Наша школа закритого типу, в приміщення можуть потрапити тільки батьки та довірені ними особи (при наявності письмового дозволу, завіреного директором). Ведеться відеоспостереження.
Індивідуальний підхід
Навчання проходить у міні - класах по 10 осіб, що дозволяє вчителю приділити максимум уваги кожному. Також, у школі постійно працює психолог та звертає увагу на розвиток кожної дитини окремо та групи в цілому. Багато уваги приділяється на всебічний розвиток особистостості, особливо на розвиток емоційно-вольової сфери.
Наука та новітні технології
У навчання впроваджується дослідницько – експериментальна діяльність. У роботі використовуються наукові пристрої та нові технології. Можуть додаватися нові предмети у навчальний план за інтересом окремо взятого класу.
Навчальний план
Кожен місяць діти закріплюють матеріал через цікаву проектну діяльність. Ми навчаємось 10 місяців – липень повністю проектний місяць. Велика увага приділяється вивченню англійської мови – уроки кожного дня.

Ціни

Підготовка до школи (2 рази на тиждень по 90хв)
1200 ₴/місяць
0 клас (з 9:00 до 15:00)
7000 ₴/місяць
1 - 2 класи (з 9:00 до 15:00)
8500 ₴/місяць
3 - 4 класи (з 9:00 до 15:00)
8500 ₴/місяць
5-6 клас (з 9:00 до 15:00)
12000 ₴/місяць
Вступний внесок
5000 ₴

Галерея

Статті та Новини

Контакти
Телефони
+380 98 228 08 52
+380 98 372 32 43
Адреса
м. Бровари, ЖК "Лісовий квартал" вул. Київська, 245
Email
unicschool2018@gmail.com
Бронюйте місце на навчання вже зараз!
Натискаючи «Відправити заявку», ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних