Гімназія Unic

Гімназія Unic – це освітній простір – коворкінг для підлітків. У співпраці з куратором, діти досягають своїх освітніх цілей. Вони мають можливість відвідувати лекції вчителів-предметників, студії, працювати над власним проектом, та, звичайно, спілкуватися та дружити (що не менш важливо!).
Форма для заповнення анкети

    Уроки проводяться парами, також учні обирають предмети-факультативи на власний розсуд, що краще організовує та спонукає до усвідомленого вибору в майбутньому. Ми прагнемо розвинути у дітей такі навички та якості як: самоорганізація, вмотивованість, самоменджмент, толерантність та креативність. Наша школа – це міні-суспільство зі своїм «укладом» життя, атмосферою, законами, традиціями. Всі спірні питання вирішуємо шляхом прямої демократії – «Шкільного кола», де голос дитини і дорослого має однакову вагу.

    Наша середня школа отримала ліцензію та статус гімназії у 2020 році. Зарахування до гімназії проводиться на конкурсній основі за результатами тестувань з англійської мови та математики, також при вступі обов’язкова співбесіда з психологом. Все це ми робимо заради максимального комфорту майбутніх учнів, щоб якнайкраще побудувати навчальний процес.
    Набір 2022-2023 роки