ПОЧАТКОВА ШКОЛА (1-4 КЛАС)

Перші чотири роки навчання є без перебільшення дуже важливим періодом у житті дитини. В цей період формується новий рівень самосвідомості та виникає «соціальне Я». Тому важливо підтримувати дитину на цьому етапі та надихати на пошуки «свого». Альтернативна школа «UNIC» приділяє велику увагу саме психологічному розвитку особистості та підготовці школяра до реального життя. Інформація в школі подається у новій інтерактивній формі, учні мають можливість шукати нові шляхи та методи рішення поставлених задач.
Програма розроблена, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини, оскільки працює команда: вчитель – психолог – батьки. Ми навчаємо дітей працювати в команді та приймати рішення. З нами вчитись легко, а головне цікаво.

Кожен урок проходить в інтерактивній формі, завдяки такій формі роботи, діти вільно виражають свої думка, та стимульовані до пошуку нового. Вчителі, в свою чергу, вибудовують зайняття таким чином, що кожна дитина зацікавлена в уроці та мотивована до роботи. Уроки між собою пов'язані та переплітаються, показується практичне застосування знань в реальному житті.

Наша школа навчає жити у сучасному світі, мотивує до саморозвитку, надає впевненості в своїх силах . В школі «UNIC» не ставлять оцінки, але систему зайнять включена особлива локальна валюта «unici», діти можуть заробити їх за виконання самостійних завдань або проектів. Надалі дитини обирає в нашому «магазині» на що бажає їх витратити. Діти вчяться зароблять та витрачати зароблені своєю працею певні кошти (бали).


Набір 2019-2020 роки