ПОЧАТКОВА ШКОЛА (1-4 КЛАС)

Перші чотири роки навчання є без перебільшення дуже важливим періодом у житті дитини. В цей період формується новий рівень самосвідомості та виникає «соціальне Я». Тому важливо підтримувати дитину на цьому етапі та надихати на пошуки «свого». Альтернативна школа «UNIC» приділяє велику увагу саме психологічному розвитку особистості та підготовці школяра до реального життя. Інформація в школі подається у новій інтерактивній формі, учні мають можливість шукати нові шляхи та методи рішення поставлених задач.
Форма для заповнення анкети

  Програма розроблена, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини, оскільки працює команда: вчитель – психолог – батьки. Ми навчаємо дітей працювати в команді та приймати рішення. З нами вчитись легко, а головне цікаво.

  Кожен урок проходить в інтерактивній формі, завдяки такій формі роботи, діти вільно виражають свої думка, та стимульовані до пошуку нового. Вчителі, в свою чергу, вибудовують зайняття таким чином, що кожна дитина зацікавлена в уроці та мотивована до роботи. Уроки між собою пов’язані та переплітаються, показується практичне застосування знань в реальному житті.

  Наша школа навчає жити у сучасному світі, мотивує до саморозвитку, надає впевненості в своїх силах . В школі «UNIC» не ставлять оцінки, ми намагаємось навчити дітей любити вчитись, без зовнішньої мотивації, а просто тому що це цікаво. Для цього ми включаємо різні цікаві проекти в шкільне життя дітей. Також ми вчимось новому разом з ними і захоплюємо їх в освітній процес власним прикладом.

  Розпорядок дня 1го та 2го класів

  8:40

  Відкривається школа

  9:00

  Ранкове коло (обговорення актуальних тем, настрою, налаштування на роботу)

  9:15 - 10:40

  Початок уроків (2 уроки*)

  10:40

  Перекус та велика перерва (на перекус школа надає сезонні фрукти, хлібці та печиво)

  11:05 - 13:40

  Продовження уроків (3 уроки* та перерви)

  13:40

  Обід (діти приходять зі своїми ланч-боксами або користуються послугами кейтерингової компанії)

  14:00 - 15:00

  Прогулянка

  15:00

  Дітки йдуть додому, або залишаються на групу продовженого дня до 18.00

  * уроки передбачені для 1х - 2х класів: українська мова, читання, математика, англійська мова, творчість, музика, фізкультура, всесвіт, арт-терапія, ТРВЗ, (з 2го півріччя ейдетика, логіка. + 1 Додатковий предмет відповідно до рекомендацій психолога, що моніторить здібності учнів); у 2му класі + інформатика, та більше додаткових предметів.

  Розпорядок дня 3го класу

  8:30 - 10:55

  3 уроки* + перерви

  10:55

  Перекус та велика перерва (на перекус школа надає сезонні фрукти, хлібці та печиво)

  11:15 - 12:50

  2 уроки*

  12:50

  Обід (діти приходять зі своїми ланч-боксами або користуються послугами кейтерингової компанії)

  13:20 - 15:00

  1 урок* + факультатив (у 3му класі діти обирають від 1го до 2х факультативів та відвідують їх цілий рік. Факультативи можуть бути різного направлення: програмування, театральне мистецтво, китайська, малюнок та ін.)

  15:00

  Дітки йдуть додому, або залишаються на групу продовженого дня до 18.00

  *уроки передбачені для 3х класів: всі, що й у 2го класу + друга іноземна мова та сценічна мова.

  Набір на новий навчальний рік